Touha po bohatství bez akce, je jako sex bez ejakulace!

Drtivá většina z nás nikdy nebude mít to co chce. Zní to děsivě, demotivačně až depresivně, ale je to tak. Přání, víra, touha! Každý den nás tyto slova provázejí životem. Kdy? Většinou když děláme věci, které dělat nechceme. Co kdybychom si více přáli ve správný čas a udělali každý den jeden malý krok aby se z přání stala realita?

Untitled design (12)

3 MINUTY ČTENÍ

Negativní chtění

Jedete ráno v 7.30 přecpanou tramvají kde je zima, nebo naopak horko k omdlení a na křižovatce vidíte zastavit limuzínu a v ní mladého kluka co se usmívá na svou krásnou holku a vymýšlejí plán, kam se zase poletí příští týden podívat. Přesně v tuto chvíli přijde negativní chtění a touha: „Jaké by to asi bylo kdybych mohl být na místě toho kluka v limuzíně, nebo jaké by to bylo mít takového kluka a létat s ním po celém světě?“ Na chvíli se zastavíte zasníte se….. a tramvaj oznámí, že jste dojeli do zastávky určení. Najednou vaše touha zmizí a vy se opět vydáte do firmy nebo práce, kterou děláte jenom proto aby jste uspokojili své základní lidské potřeby a splatili hypotéku. Večer se opět vracíte tramvají a říkáte si tak další den za mnou bylo to fajn, ale……… chtěl bych….

„Touha bez akce je jako poukoušet se oplodnit ženu bez ejakulace“

 

Na co máte pozornost to máte

Podělím se s vámi o příběh z mého života. Ve 20 letech kdy jsme si poprvé zkusil jaké to je podnikat, jsem si přál abych mohl cestovat, žít většinu roku v zahraničí, objevovat nové věci, poznat partnerku stejných názorů a vydělávat 100K+ měsíčně. Udělal jsem, ale obrovskou chybu. Vybral jsem si podnikání, kde byl potenciál zisku, nikoliv svobody. A tak jsem den co den objížděl Českou republiku, klienta po klientovi a večer se vracel domů totálně vyčerpaný a tajně si přál a vizualizoval svou vysněnou svobodu. Bangkok, Bali, Filipíny, pláže, kokosy, západ slunce u moře. Sám sobě jsem si den po dni lhal, že jednou až vydělám více peněz tak to půjde. Moje pozornost, ale patřila podnikání, které mi neumožňovalo se nijak posouvat za svým vytouženým snem. Nemohl jsem se učit, jak řídit lidi na dálku, jak prodávat bez osobní schůzky. Tzn. že touha byla obrovská, ale to bylo vše, protože pozornost mířila úplně jinam. A to je jeden z důvodů proč nikdy nebudete mít to co chcete, vaše pozornost je namířená jinam a můžete si přát co chcete. Teprve až když jsem jednoho dne padnul doslova na zem, mi to došlo…. Chtění nestačí je potřeba jít do akce. Od té chvíle už neexistovala žádná překážka, vše se dalo do pohybu za pár týdnů jsem měl letenku, svůj web a chtění se začalo měnit v realitu. Dnes pro Vás píšu tento článek ze své vily na Bali, když jsem se zrovna vrátil z oběda se skvělými přáteli a kochám se pohledem na svou krásnou holku, která si čte knihu v gazebu.

Untitled design (14)

9 z 10 lidí má touhu, ale nikdy nezačne

9 z deseti lidí, kteří mě kontaktují, že by chtěli žít svobodněji, že by chtěli odhodit okovy svého vězení jménem podnikání mi opakovaně říkají jednu a tu samou větu: Děkuji za skvělou radu, musím teď ještě vydělat nějaké peníze, něco zařídit a za tři měsíce můžeme začít. Tihle lidé už se nikdy neozvou a navždy zůstanou tam kde jsou. 9 z 10, to je hrozné číslo. A to je ten důvod proč nikdy nebudou mít to co doopravdy chtějí.

4 nejdůležitější body k dosažení toho, co doopravdy chcete

1. Víra

Ano vše začíná vírou. Nikdo, kdo žije naplněný a svobodný život toho nedosál aniž by měl nějakou víru. Myslím víru ve svou myšlenku, sám sebe, své poslání, své chtění. Musíte tomu na 100% věřit, jinak je vše odsouzeno k neúspěchu. Nikdy jsem nepřestal věřit! I když jsem byl v sebevětších sračkách, utápěl jsem se v alkoholu nikdy jsem nepřestal věřit, že to dokážu.

2. Návyky a rituály

Z tramvaje asi hned nepřeskočíte do limuzíny, ale můžete udělat každý den jeden krok. Vyhraďte si dvě hodiny na to, aby jste se spojili s člověkem který tak žije, najděte si mentora, vzdělávejte se a udělejte si z toho návyk. Rituál může být to, že místo toho aby jste ráno zaklapli budík, vstanete o 30 minut dříve a půjdete běhat a přitom si budete vizualizovat vaši vysněnou pláž a to jak běžíte právě po ní. I z obyčejného Žižkova se ve vaší mysli může stát vysněná pláž v Thajsku. Často jsem toto dělal. Pustil jsem si skvělou motivační hudbu a vizualizoval si jak běžím po pláži a nohy mi omývá oceán. Bohužel tohle často bolí a vy z toho musíte udělat návyk, rituál a svou pozornost směřovat právě sem!!!!

3. Akce

Můžete mít jakoukoliv touhu, jakýkoliv rituál chcete a studovat 24 hodin denně, ale když se nepustíte do akce nikdy se nikam nedostanete. Chcete odletět pryč? Kupte si letenku! Že nevíte za co? Tak si představte, že vám teď někdo drží pistoli u hlavy a říká vám: „Jestli nevyděláš do 3 dnů 100 tisíc Kč, tak umřeš! Co by jste udělali? Šli by jste do akce! Tak do toho!

CO SE VÁM TEĎ HODNÍ HLAVOU? JÁ VÍM!

Zítra se spojím s…, Ještě dodělám tohle a pak půjdu studovat… Až budu mít více peněz na účtě tak zkusím do něčeho zinvestovat… BULLSHIT! Udělejte to hned bez ohledu na to jaká je zrovna situace, protože pokud to neuděláte hned, neuděláte to nikdy.

Jak dočtete tento článek, zavřete své oči a na jednu minutu si představte svůj vysněný život. Za co cítíte vděčnost? Kde se cítíte opravdu šťastní, jaká činnost ve vás vyvolává vášeň? Představte si to! A TED VEZMĚTE TUŽKU A PAPÍR A BĚŽTE DO AKCE!!!! Pokud nevíte jak, klidně se mi ozvěte. Mým posláním je pomáhat lidem, kteří chtějí zvednout zadek a žít tak, jak chtějí.

Ať se daří…

David

Připojte se do prémiové skupiny obchodníků a podnikatelů

x